Beszámoló az elmúlt 3 hónap eredményeiről
Tisztelt Falumbéliek!
Szeretettel köszöntöm Önöket Fertőszéplak megújult honlapján.
Az októberi változások után lelkesen, de megfontoltan láttunk munkához. A napi feladatok koordinálása mellett olyan projektek előkészítését kezdtük meg, amelyek reményeink szerint már a következő évben látványos fejlődést eredményeznek.
Ahogy régi dal mondja: „egyedül nem megy”, képviselőtársaimmal együtt közösen, a hivatal dolgozóival és az intézmények vezetőivel karöltve dolgozzuk ki a terveink megvalósításának részleteit.
Szeretnék beszámolni néhány eredményről, amelyet sikerült az elmúlt 3 hónap alatt megvalósítani.


