
A május és június sok-sok programot tartogatott az óvodások számára. A cikkben található linkekre kattintva az adott esemény fényképeit tekinthetik meg.
Május elsejére a nagycsoportosokkal májusfát állítottunk. A fiúk segédkeztek a fa kiválasztásánál, gallyazásnál, szállításnál és az ásásnál. A lányok feladata volt a lomb díszítése. Május végén a kitáncolásban az egész óvoda részt vett.
Május elején köszöntöttük az édesanyákat. A nagycsoportosok a falu anyák napi ünnepén néptáncot mutattak be.
A középsősök évzáróját a nagyok óvodai búcsúzója követte.
Járt nálunk bűvész és bábelőadást is megtekinthettek a kis ovisok.
Kirándulni a középső és nagycsoportosokkal Sopronba mentünk. Zöld óvodaként csatlakoztunk a Natura 2000 felhívására, mely arról szólt, hogy a környezetünkben lévő természetvédelmi tájat keressünk fel
(http://ofi.hu/hir/eletjelek-akcio-felhivas).
A gyermeknapon ugrálóvár és csúszda kínált szórakozási lehetőséget óvodásainknak.
Június 11-én sportnapot tartottunk a környékbeli óvodások résztvételével.
Június 12-én az egész óvoda igénybe vette az fertődi kisvonatot. A fertődi kastély parkjáig utaztunk vidáman dalolva. Kirándulásaink utaztatási költségeit a Szülői Szervezet állta. Nagyon szépen köszönjük a támogatást!
Június 13-án a könyvtár jóvoltából egy jó hangulatú zenei koncerten vettünk részt az iskolásokkal közösen.
Köszönjük mindenkinek, akik segített nekünk a programok lebonyolításában!