Tanévnyitó iskolánkban
Írta: Frechné Csertán Brigitta szaktanár   
AddThis Social Bookmark Button

Megkezdődött az új tanév a fertőszéplaki iskolában. Augusztus 31-én 17 órakor ünnepélyes keretek között Iliásné Pozsgai Annai igazgatónő megnyitotta a 2015/2016-os tanévet.

 

A Himnusz után Zsugonits Bence szavalatát az igazgatónő köszöntő beszéde követte. Kis elsőseink műsorral kedveskedtek, őket a diákság nevében Bán Krisztina üdvözölte. Ezt követően került sor az idei Pokker-díjak átadására. Miklós Horváth István díjátadó beszéde után az első Pokker-díjas, Horváth Katalin adta át az elismerést Ihász Melindának és Mészáros Orsolyának. Kóbor Attila polgármester úr és Iliásné Pozsgai Anna igazgatónő is szólt néhány méltató szót kiváló tanulóinkról. Wilfing Flóra furulyaelőadásával zártuk a tanévnyitó ünnepélyt, melyet a díjátadóhoz kapcsolódó állófogadás követett.

A tanévnyizón készült képek ide kattintva tekinthetők meg.

 

Polgármesteri köszöntő

 

Választási információk

Facebook

Programnaptár 2024

Domb újság

.

Fertőszéplaki Sportkör

Fertőszéplakinak lenni


Ingyen WiFi Fertőszéplak központjában

Felhasználónév:
Jelszó:

Fertőszéplak képekben


 

Környező települések


   Fertőd

   Fertőszentmiklós

   Sarród

   Hegykő

   Fertőhomok

   Petőháza

   Fertőendréd

   Agyagosszergény

   Hidegség

   Fertőboz

   Kópháza

   Balf

   Sopron