Újabb sikert ért el női labdarúgó csapatunk
Írta: Doszpod Zsolt
AddThis Social Bookmark Button

Január 28.-án Ikrényben szerepelt női labdarúgó csapatunk a II. Intersport Éjszakai Teremfoci Kupán. A rendezvényen 14 csapat vett részt. A csapatokat két csoportba osztották ahonnan az első 4 jutott tovább.

Csoport meccseink:
NŐI LÁB    - FERTŐSZÉPLAK          0-1             gsz: ENDREI NIKOLETTA
GYŐRSZENTIVÁN-  FERTŐSZÉPLAK        1-1             gsz:  ENDREI RAMÓNA
FERTŐSZÉPLAK-   SAKÁLOK               0-0
BAROSS G.  -  FERTŐSZÉPLAK           0-0
FERTŐSZÉPLAK-  RÁBAPATONA II.        2-0               gsz:  ENDREI NIKOLETTA,  ENDREI RAMÓNA
FERTŐSZÉPLAK-  II.KERÜLET               1-1                gsz: ENDREI  DIÁNA

A csoportban a 3. helyen végeztek a lányok. Ekkor következett a negyeddöntő, ahol ellenfelünk a Rábapatona I. csapata volt. A meccs végeredménye  0-0 volt. Következtek a büntetőrúgások. Csapatunkból Bognár Zsanett hatalmas erővel lőtt a jobb felső sarokba: 1-0. A patonaiak mellé lőtték az elsőt. Ezután Endrei Diána nagy erővel kilőtte a bal alsó sarkot: 2-0. A következő patonai büntető is mellé ment, továbbjutott csapatunk az elődöntőbe.
Következő ellenfelünk az NSC. A meccs végeredménye 0-0 lett és ismét büntetőrúgások következtek. Első lövőnk ismét Bognár Zsanett volt, aki újra nagy erővel lőtte ki a jobb felső sarkot: 1-0. Ezután pedig kapusunk Sövegjártó Barbara parádésan védte ellenfelünk büntetőjét. Következett Endrei Diána, aki újra a bal alsót lőtte ki: 2-0, ezután ismét kapusunké volt a főszerep. Kivédte a második büntetőt is. DÖNTÖBE JUTOTTUNK.
A torna döntőjét Győrszentiván ellen játszottuk. Csapatunk jól küzdött, de sajnos a lefújás előtt pár perccel hátrányba került, amit már nem tudott egalizálni.

Csapatunk a tornán: SÖVEGJÁRTO BARBARA, BÁLIS GABRIELLA, BOGNÁR ZSANETT, ENDREI DIÁNA, ENDREI NIKOLETTA, ENDREI RAMONA
Tisztelet és dicséret a lányoknak, hogy  9  meccset végigjátszottak csere nélkül. Erőn felül teljesítve, szenzációs eredmény a második hely, amire joggal lehet büszke minden széplaki.