Férfi labdarúgás: Fertőszéplak-Und 6-0
Írta: Doszpod Zsolt
AddThis Social Bookmark Button

2011. május 1-én, vasárnap lejátszotta soron következő bajnoki labdarúgó mérkőzését a férfi csapatunk. Ellenfelünk az UND csapata volt. Csapatunk az első perctől kezdve irányította a mérkőzést és higgadt pontos játékkal hamar megszerezte a vezetést. A gól után egyre nagyobb nyomás alá helyeztük ellenfelünket és ennek következtében gyorsan megszületett a második gólunk.

A két gólos vezetésünket a félidő hajrájában sikerült növelni még egy találattal. A félidőre 3-0 vezetéssel vonultak a csapatok. A második félidőben ott folytatódott minden ahol abba maradt az első. Újabb szép támadások és természetesen nem maradtak el a további gólok sem. A meccs végeredménye FERTŐSZÉPLAK-UND  6-0. Csapatunk gólszerzői  LAJBER TAMÁS (4), BALÁZS ISTVÁN, VARGA OLIVÉR voltak. Győzelmünkkel csapatunk a 3. helyre lépett előre! Továbbá a bajnokság góllövő listáján elfoglalta az első helyet LAJBER TAMÁS 24 találattal! Következő mérkőzésünk 2011. május 8.-án lesz Sarródon a helyi csapat ellen! Minden érdeklődőt és labdarúgást kedvelőt szeretettel várunk mind a hazai, mind pedig idegenbeli mérkőzéseinkre.