Sikeres versenyeredmények matematikából
Írta: Iliásné Pozsgai Anna iskolaigazgató   
AddThis Social Bookmark Button

Az elmúlt hetekben sikeresen teljesítettek tanulóink a megyei és az országos szintű matematikaversenyeken. A Marót Rezső megyei matematikaversenyen Koós Róbert 6. osztályos tanuló 2. helyen végzett. Ugyancsak szép eredmények születtek a Medve Matek versenyen, ahol iskolánkat három csapat képviselte. Egy aranymedve és két ezüstmedve díjjal tértek haza tanulóink. Az elismerésben résztvevők: Bozsvári Bendegúz, Grüll Tamás, Honyák Ábel 8. osztályos diákok, Gyenizse Jázmin, Egresits Alexa, Zsugonits Imre 7. osztályos tanulók és Koós Róbert 6. osztályos tanuló. Felkészítő: Kászoni Edit tanárnő. Gratulálunk a szép eredményekhez!

 

Polgármesteri köszöntő

 

Önkormányzati választás 2019

Facebook

Programnaptár 2023

Domb újság

.


Fertőszéplaki Sportkör

Fertőszéplakinak lenni


Ingyen WiFi Fertőszéplak központjában

Felhasználónév: wifi
Jelszó: free

Fertőszéplak képekben


 

Környező települések


   Fertőd

   Fertőszentmiklós

   Sarród

   Hegykő

   Fertőhomok

   Petőháza

   Fertőendréd

   Agyagosszergény

   Hidegség

   Fertőboz

   Kópháza

   Balf

   Sopron