Informatika verseny második helyezés!
Írta: Iliásné Pozsgai Anna iskolaigazgató   
AddThis Social Bookmark Button

Az elmúlt héten egy újabb örömteli versenyeredmény született felsős tanulóink közreműködésével. A soproni Vas és Villamosipari Szakközépiskola és Gimnázium által meghirdetett informatika

 

versenyen négy tanulónk adott számot informatikai ismereteiről: Horváth Damján és Zsugonits Imre 7. osztályos tanulók, valamint Bene Dorottya és Udvari Vivien 8. osztályos diákjaink. Kétfős csapatban dolgoztak. Tesztkitöltés, számítógépen hardware eszközök csoportosítása, eszközfelismerés, telefonon Kahoot feladatok elvégzése és befejezésül egy kvíz feladatsort kellett megoldaniuk a versenyzőknek. Mindegyik tanuló ügyesen teljesített, a versenyt követően mindannyian oklevélben részesültek. Horváth Damján és Zsugonits Imre páros dobogós helyezést értek el, második helyen végeztek. Ők 15.000 Ft értékben ajándékcsomagban részesültek. Bene Dorottya és Udvari Vivien a VR stúdió élménymeghívását kapták jutalmul. Szívből gratulálunk a szép eredményhez! Büszkék vagyunk tanulóinkra!

 

 

 

Polgármesteri köszöntő

 

Önkormányzati választás 2019

Facebook

Programnaptár 2023

Domb újság

.


Fertőszéplaki Sportkör

Fertőszéplakinak lenni


Ingyen WiFi Fertőszéplak központjában

Felhasználónév: wifi
Jelszó: free

Fertőszéplak képekben


 

Környező települések


   Fertőd

   Fertőszentmiklós

   Sarród

   Hegykő

   Fertőhomok

   Petőháza

   Fertőendréd

   Agyagosszergény

   Hidegség

   Fertőboz

   Kópháza

   Balf

   Sopron