Biztonságos Iskola Program iskolánkban
Írta: Iliásné Pozsgai Anna iskolaigazgató   
AddThis Social Bookmark Button

Az Erőforrás Alapítvány United Way Magyarország által meghirdetett „Épen, elevenen!” – Együtt életeket menthetünk! című projektre iskolánk sikeresen pályázott, így elnyertük a „Biztonságos Iskola” címet.

 

Barczáné Locsmándi Beáta és Horváth-Doriné Fülöp Éva pedagógusok képzésen vettek részt, hogy a pályázaton elnyert oktatócsomag segítségével a BiztiBusz balesetmegelőző programot iskolánkban a leghatékonyabban tudjuk működtetni. A program célja, hogy pedagógusaink bevonásával tanulóinkat felkészítsük a gyakori iskolai és otthoni balesetek: esés, égés, fulladás, vágás …stb. megelőzésére. A program osztályonként egymásra épülő, a tanulói együttműködést fejlesztő, izgalmas, a csoportmunka eszközeit felhasználó interaktív tanulás. A program drámapedagógiai módszertanra épül, szórakoztató, játékos formában adja át a gyerekeknek azt a tudást, amelynek a segítségével biztonságtudatosabban élhetik mindennapjaikat. Az érdekes foglalkozásokon 3. és 6. osztályos tanulóink vettek részt. A diákok nagyon élvezték az interaktív feladatmegoldásokat és a megoldásra váró problémás helyzeteket. A következő félévben folytatjuk tanulóink számára az interaktív foglalkozásokat.

 

 

 

Polgármesteri köszöntő

 

Önkormányzati választás 2019

Facebook

Programnaptár 2020

Domb újság

.


Fertőszéplaki Sportkör

Fertőszéplakinak lenni


Ingyen WiFi Fertőszéplak központjában

Felhasználónév: wifi
Jelszó: free

Fertőszéplak képekben


 

Környező települések


   Fertőd

   Fertőszentmiklós

   Sarród

   Hegykő

   Fertőhomok

   Petőháza

   Fertőendréd

   Agyagosszergény

   Hidegség

   Fertőboz

   Kópháza

   Balf

   Sopron