Teljesítménytúra viharos szélben
Írta: Bene Gábor   
AddThis Social Bookmark Button


Kerékpáros klubunk megtartotta idei teljesítménytúráját.
Cél a Pannonhalmi Bencés Apátság volt, amit sikeresen el is értünk, majd kis pihenő után indultunk is haza.
Összesen 214 km-t tettünk meg kerékpáron, érintve nagyon sok Rábaközi települést. Csatlakozott a csapathoz nagycenki, agyagosi és nyárligeti bicós is. Amire ők hazaértek 230 - 240 km-t mutatott a napi kilométer számlálójuk.
Ez a (minimum) 214 km az orkán erejű szélben nem kis kihívást jelentett 8 fős csapatunknak. A kerékpáron 9 órát töltöttünk, ami közel 25km/h átlagsebességet jelentett.

 

 

Nagyon köszönöm a kisérőautó személyzetének, Szabinak és Pistinek a navigálást és a sok segítséget! Gratulálok mindenkinek, és ígérem, ha az egészségem engedi jövőre sem lesz kisebb élményben részünk a teljesítmény túránkon, mert a tervem, hogy Pozsonyban a Duna parton megiszunk egy kólát!
Hogy milyen szuper klubunk van, azt pedig bizonyítja, hogy a kisbéri kerékpáros barátaink Orbán Imre és felesége balatoni kirándulásuk keretében miattunk érintették Pannonhalmát és egy jót beszélgettünk velük!
Még egyszer gratulálok mindenkinek és köszönöm a támogatást és a barátságot!

További képek: http://www.fertoszeplakisk.hu/hu/galeriak/52-60.-teljesitmenytura-pannonhalma.html

 

Polgármesteri köszöntő

 

Választási információk

Facebook

Programnaptár 2024

Domb újság

.

Fertőszéplaki Sportkör

Fertőszéplakinak lenni


Ingyen WiFi Fertőszéplak központjában

Felhasználónév:
Jelszó:

Fertőszéplak képekben


 

Környező települések


   Fertőd

   Fertőszentmiklós

   Sarród

   Hegykő

   Fertőhomok

   Petőháza

   Fertőendréd

   Agyagosszergény

   Hidegség

   Fertőboz

   Kópháza

   Balf

   Sopron