Beszámoló a Fertőszéplak Öregfiúk Labdarúgó Szakosztály 2017. évi második mérkőzéséről
Írta: Takács Adrián szakosztályvezető
AddThis Social Bookmark Button

Idei második mérkőzésünket 2017. április 29-én, Újkéren játszottuk. Ez gyakorlatilag a 2016-os „alakuló” meccsünk visszavágója volt.  Izgatottan vártuk, hogy miként alakul majd, mivel tavaly itthon 2:2-es döntetlent játszottunk.

Újkéren időközben megszűnt a megyei III. osztályban szereplő focicsapat, így egy megfiatalított ellenfél várt bennünket.
Az első félidőben nagy mezőnyfölényben játszottunk, 5:0-ás eredménnyel vonultunk pihenőre.
Kapusunkat, Hanzséros Zsoltit félidőben le is cseréltük, nehogy megfázzon, mivel védenivalója nem igazán akadt. J Helyette Tófalvi Sanci állt be. Nagyon örülünk neki, hogy mindketten önként vállalták a kapusposztot, mert így ezt is gond nélkül be tudjuk tölteni.
A második félidő már kiegyenlítettebb küzdelmet hozott, a végeredmény 8:1 lett a javunkra.
Gólszerzők: Róka Norbert 4, Tomasits Béla 2, Czifra Gábor és Takács Adrián 1-1.
A meccset követően vendégül láttak bennünket egy finom gulyásra, így igazán jó hangulatban zárult a szombati napunk. Le is egyeztettük, hogy visszavágóra mindenképpen várjuk az Újkérieket 2017.08.05-én a falunapon.
Következő mérkőzésünk hazai pályán, 2017.05.20-án szombaton 17h-kor, Hegykő ellen lesz.
Emellett péntekenként 18:30-tól várunk minden kedves focizni szerető embert a pályára egy közös kötetlen mozgásra.

A meccset követően vendégül láttak bennünket egy finom gulyásra, így igazán jó hangulatban zárult a szombati napunk. Le is egyeztettük, hogy visszavágóra mindenképpen várjuk az Újkérieket 2017. augusztus 5-én a falunapon.

Következő mérkőzésünk hazai pályán, 2017. május 20-án szombaton 17h-kor, Hegykő ellen lesz.